UNIQUE, byť jedinečný


ČO JE UNIQUE

Unique je deň, ktorý je len o Vás, alebo o Vás a Vašom podnikaní. 

Unique je služba tvorená srdcom pre každého, starostlivo a s individuálnym prístupom na mieru.

Pozrite sa bližšie na to, čo sme pre Vás vytvorili :)


Pre koho sme Unique deň vytvorili

Pre ženy, ktoré si túžia dobiť baterky a v uponáhľanom svete si dopriať kvalitný čas pre seba a cítiť sa ako filmová hviezda.

Pre viac informácií  o Unique dni pre ženu, kliknite na tlačidlo nižšie.

Pre podnikateľov, ktorí potrebujú pozrieť na svoje podnikanie z iného uhla a prezentovať svoju jedinečnosť a hodnoty Vás ako aj Vašej firmy na sieťach, webe, či tlači autenticky. 

Pre viac informácií o Unique dni pre podnikateľov, kliknite na tlačidlo nižšie. 

Pre mužov, ktorí túžia vedieť aké strihy a materiál oblečenia im pristane, alebo konečne zadefinovať svoj štýl a užiť si deň iba pre seba a mať kvalitné fotografie ako výstup.  

Pre viac informácií o Unique dni pre muža, kliknite na tlačidlo nižšie. 

Ako Unique pomáha a aké problémy riešime

Unique pomáha ukazovať talenty, dary, otvára možnosti vidieť potenciál a iné perspektívy, seba ako podnikateľa, seba ako človeka ako taktiež  Vášho podnikania. Podnikateľom pomáha pripomenúť svoje prečo ako aj komplexne a do hĺbky rieši potreby, ktoré v rámci prezentácie v online aj offline priestore máte.  Ženám a mužom pomáha znovu objaviť samých seba, dobiť sa podpornou energiou žien a cítiť sa prijatí presne takí akí sme. 

Máte záujem o svoj Unique deň? 

S Luckou Tóthovou si môžete rezervovať  15 minútový call zdarma, kde Vám zodpovie Vaše otázky, ktoré k Unique dňu máte. 


Kto tvorí Unique


Ahoj, moje meno je Lucia.

Prezradím vám, že vďaka môjmu prvorodenému synovi som sa zamilovala do fotografovania, vďaka druhorodenej dcérke som si zamilovala podnikanie na "vlastnú päsť" a vďaka manželovi sa viem tomu čo ma baví venovať a cítiť sa podporovaná.

V rámci fotografovania a tvorby vlastného biznisu som si prešla obrovským osobnostným rozvojom a vďaka tomu som pochopila, že fotografia nie je pre mňa len tak niečo, ale je to TO SPRÁVNE miesto, kde viem odovzdať svetu - vám, niečo hodnotné. A je vám jasné, že keď ste niekde správne príde aj nápad ako vyrásť, ako robiť veci inak, lepšie, pomôcť klientom čo najviac. Dokonca pomôcť viac ako by čakali. To, že Unique presiahne aj moje vysoké očakávania som na začiatku ani netušila. Proste som len verila a nechala nech sa veci dejú. A veci sa udiali. V tíme mám skutočne úžasné ženy, ktoré to, čo robia vedia, milujú a odovzdajú VÁM maximum. Zažiť Unique je skutočne luxusný zážitok o čom svedčí nielen spoločnosť, ktorá bude okolo vás, obsah prémiovej služby, ale aj precízne pripravené darčeky.

Ja sama za seba Vám prinesiem kvalitne odvedenú prácu, či už v rámci príprav, komunikácie, materiálov a samotnej tvorby a úpravy fotografií.

Teším sa ako vďaka projektu uvidíte svoju jedinečnosť a hodnotu. 


Ahoj, volám sa Barbara.

V 19-tich rokoch sa mi otvorili brány do celosvetového modelingu, keď som ako druhá Vicemiss reprezentovala Slovensko na Miss International v Tokiu. Počas rokov strávených vo svete módy a krásy som začala vnímať ženskú krásu inak. Hlbšie. Moja životná cesta ma zaviedla na cestu sebapoznania, keď som v 38 rokoch začala spoznávať kto som JA, keď ma neriadia myšlienky o sebe, negatívne pocity, strachy, generačné vzorce správania… ale kto som vo svojej čistej kráse. Moja cesta ma priviedla k môjmu poslaniu ukázať ženám ich vonkajšiu a vnútornú krásu.

A keď začneš žiť a písať si svoj život v tej krásnej energii, tak ti do cesty prichádzajú úžasní ľudia a projekty.

Tak ako UNIQUE - výnimočný projekt pre výnimočných ľudí. Mám vďaka nemu moznosť ukázať ženám ich krásu pomocou oblečenia, ktoré im pristane, v ktorom budú žiariť ako ženy, v ktorom sa budú cítiť krásne!

Farebnou typológiou získajú jasnosť v tom, aké farby oblečenia im pristanú, v ktorých sa im rozžiari tvár.

Počas tohto výnimočného dňa prispejem aj ja k tomu, aby žena rozkvitla ako kvet, žiarila šťastím, užívala si prítomný okamih a výnimočnú starostlivosť.


Ahoj, som Klára.

Už ako malá som trávila najviac zo svojho voľného času maľovaním si, bol to pre mňa dokonalý relax kedy som bola ponorená v hĺbke myšlienok a zároveň sama sebou.

V dospelosti som sa k tejto mojej maliarskej meditácii a vášni vrátila, no už v podobe líčenia žien, lebo ma napĺňala tvorba a zároveň ten krásny pocit, keď sa pozreli do zrkadla a videli sa v svetle, v ktorom ich vidím ja.

Nemením vás však v iný obraz, nerobím z vás inú ženu. Snažím sa zvýrazniť pomocou make-upu, súhry tónov a farieb to, čo práve Vás robí jedinečnou a prirodzene krásnou.

V jedinečnom projekte UNIQUE sa s láskou postarám o Vašu vizáž, aby ste to boli presne Vy, aby vynikla na záberoch Vaša krása a jedinečnosť.

Odjakživa som túžila spojiť v sebe dva elementy, ktoré sú mi prirodzené - pomáhať druhým a tvoriť.

Dnes som šťastná, že môžem napĺňať svoje poslanie v tomto nádhernom projekte, možno aj práve Vám.

Teším sa na všetky jedinečné tváre, ktoré prostredníctvom UNIQUE-u spolu s našim tímom stretnem 🥰


Ahoj, volám sa Nela.

V tomto úžasnom projekte som ako cukrárka. Takže sa počas Vášho jedinečného zážitku postarám o to, aby ste mali aj jedinečné koláčiky a občerstvenie ;) 

Piecť som začala asi pred 6 rokmi počas materskej dovolenky ako istý spôsob sebarealizácie, no stalo sa z toho moje veľké hobby a spôsob relaxácie, a preto som sa pečeniu začala venovať aj profesionálnejšie a založila si svoju značku @neni_torta_ako_torta . 

Avšak nielen koláčiky, ale aj káva a jedlo ako také sú pre mňa neskutočnou vášňou, a preto mám obrovskú radosť, že práve toto je môj prínos na dotvorenie vášho unikátneho zážitku.

Teším sa ako vám budú chutiť moje dobroty.


Spojili sme sa aby sme vám priniesli kvalitnú službu, ale najmä aby ste videli Vašu skutočnú vnútornú aj vonkajšiu krásu, dobili ste si Vaše baterky a to sme len na začiatku vašej cesty. Aká bude? Poďme ju spoločne vytvoriť. 


Môžeme sa vidieť a spoznať aj inak. 

Odpoveďou sú: Pondelkové kávičky, alebo ŽENSKÉ KRUHY 

PONDELKOVÉ KÁVIČKY 

Vždy prvý pondelok v mesiaci máme pre vás vyhradený čas na kávičku v čase medzi 13:00-14:00 hod., aby sme sa lepšie spoznali.


O ženských kruhoch sa dozvieš viac tu 

Fotogaléria