Newborn story

Prečo novorodenecké fotenie u Vás doma?

  • pretože doma máte najvyššiu kvalitu komfortu pre seba aj Vaše bábätko
  • nikam sa nemusíte chystať, alebo sa stresovať tým ako byť v čas na mieste fotenia
  • všetky potreby Vás a dieťatka viete riešiť priamo u Vás doma

Novorodenecké fotenie prebieha ideálne do 10 dní veku Vášho bábätka. 

V prípade ak sa necítite v tomto čase na fotenie pripravení, je možné fotenie realizovať aj neskôr. Fotenie potom prebieha trochu inak, nejde už o typické novorodenecké fotenie nakoľko Vaše malé klbká už spinkajú menej a sú viac zvedavé na to, čo sa okolo nich deje. Foteniu to však neprekáža. Aspoň nie v mojom prípade. Fotenie realizujem zážitkovou formou, čo znamená, že Vám vytvorím príbeh pomocou aktivít, ktoré si vyberáte z mojej ponuky. Samozrejme všetko volíme primerane k veku drobcov.  

Váš byt prispôsobím foteniu, tak aby fotografie vyzerali krásne. Nepotrebujete kvôli foteniu čistiť každý detail bytu. Pri spoločnom rozhovore Vám poviem k tejto otázke všetko potrebné. 

 Pokiaľ som nezodpovedala Vaše otázky, pre viac informácií ma kontaktujte.


Zatiaľ si však môžete prečítať recenzie od klientov, ktorí už majú toto jedinečné fotenie za sebou. 


Malá ochutnávka z fotenia u Vás doma Vás čaká nižšie.

Cenník

Newborn story

Zážitkové fotenie u Vás doma, nepolohované prirodzené fotografie, fotenie prebieha tak aby ste si zapamätali prvé chvíle s Vašim bábätkom (deťmi) čo najprirodzenejšie a odniesli si z neho krásne spomienky.


Balíček 1: 10 fotografií              10 foto/190 Eur

(* obsahom balíčka je 10 finálnych fotografií v tlačenej farebnej verzii + 10 fotografií v čiernobielej tlačenej verzii +fotografie v digitálnej verzii + príprava priestoru na fotenie)


Balíček 2: 20 fotografií           20 foto/220 Eur

(* obsahom balíčka je 20 finálnych fotografií v tlačenej farebnej verzii + 20 fotografií v čiernobielej verzii + fotografie v digitálnej verzii + príprava priestoru na fotenie)


Balíček 3: 30 fotografií           30 foto/ 270 Eur

(* obsahom balíčka je 30 finálnych fotografií v tlačenej farebnej verzii + 30 fotografií v čiernobielej verzii + fotografie v digitálnej verzii + príprava priestoru na fotenie)

--------------------------------------------------------------

Každá ďalšia fotografia 10

Špeciálne služby

V prípade záujmu o kombinovaný balíček ma kontaktujte a k možnostiam a cenám Vám poviem viac. 

Taktiež pokiaľ máte záujem o služby nad rámec cenníka ako sú grafický návrh a dodanie pohľadnice, kalendára, fotoknihy, alebo tvorba spomienkového videa, či slideshow, viac informácií Vám poskytnem pri prejavení Vášho záujmu.