Referencie

Dakujeme pani fotografke Lucke uz za tretie fotenie (rodinne s detmi absolvovane uz 2x, deti doteraz pri pohlade na fotky spominaju na krasny a zabavny zazitok z fotenia) a najnovsie parove fotenie, vdaka Vasim fotkam, ktore vyzeraju ako vystrihnute z americkeho casopisu, budeme mame celozivotnu pamiatku na toto krasne obdobie. Dakujeme za profesionalne sluzby a zaroven ludsky a individualny pristup napriklad aj pri pomoci s vyberom oblecenia na fotenie,dakujeme este raz, 


Martina s rodinou

S Luckou sme absolvovali viacero fotení, v interiéry aj exteriéry a vždy bol výsledok nad naše očakávania. To, že je šikovná fotografka som vedela podľa jej portfólia, ale je aj veľmi milá, vtipná, vie navodiť príjemnú atmosféru, takže sme si fotenie aj náramne užili. Vie si získať deti, nenútene a veľmi prirodzene dokáže motivovať detičky k spolupráci, ale nikdy do ničoho netlačí, práve naopak. Okrem iného je veľká profesionálka, napr., veci pred fotením nenecháva na náhodu, má pripravený obšírny manuál, ktorý vám pomôže pripraviť sa na fotenie a v konečnom dôsledku, aj to pomôže ku krásnym fotografiám, z ktorých som ja osobne mala zakaždým problém vybrať tie najkrajšie. Luci, vďaka za všetko!


Lucka s rodinou

S Luckom sme mali možnosť zažiť fotenie v krásnej prírode.  Tento deň sme si užili naplno, nakoľko Lucka bola úplne prirodzená a u nás išlo úplne o prvé fotenie našej rodiny s 3 mesačným babätkom. Všetko prebehlo krásne,  Lucka nás navigovala, ako vytvoriť krásne rodinné fotky + ako veľký bonus nám pomohla s výberom oblečenia.  O mieste, ktoré vybrala na naše Vianočné fotenie ani nehovorím. Príroda bola náhderná a vonku bolo krásne počasie, ako stvorené na fotenie. Lucku ako fotografku určite odporúčame, nakoľko sa nám jej fotky veľmi páčili a celé fotenie bolo veľmi príjemné. Ďakujeme ešte raz.


Veronika s rodinou


Moc ďakujeme  za krásne zachytenie našej rodinky.   Bolo ťažké vyberať z toľkých nádherných záberov.  Lucka je za mňa jedna z najlepších fotografiek, ktoré som zatiaľ stretla. Síce práve začína, no ma dar z nebies vytvoriť prirodzené fotografie. Veľký freestyle a teda, žiadna strojenosť, žiadny kŕč a úplne uvoľnená atmosféra, že aj najväčší odporca fotografovania si tu hodinku veľmi užil.  Fotenie s deťmi je za mňa mega náročné nakoľko ( aspoň tie naše ) chvíľu neposedia a keď niekam nevyliezaju, nepadajú, tak to proste nie je ono.  Lucka dokonca robí podľa mňa šokujúcu vec, spraví krásne fotografie aj len rodičom.  Síce mame pár pekných selfie, ale keď nás Lucka cvakla bez deti, hneď sa mi vybavilo svadobné fotenie a ten pocit, že sme niečím výnimoční - ako vtedy.  Komunikácia aj dohoda boli úplne bez problémov a som naozaj nadšená z výsledku.   Fotenie si s radosťou určite zopakujeme a každému Lucku vrelo odporúčam  


Kristina s rodinou

Perfektná práca od Lucky, je veľmi diplomatická, taktná, má nevšedné estetické videnie a súkromné školenie indoor v nie najľahších podmienkach zvládla bravúrne, takže aj ja aj klientka má perfektné profilové fotky pre sociálne siete, web a emailing- sú to momentky, ktoré vyjadrujú atmosféru. 5 star a rezervujte si fotenie s Luci už dnes.


Tami

Ako asi každá maminka som túžila mať spoločné fotky s mojimi chlapcami, no v duchu som tŕpla či to tí moji dvaja nezbedníci vydržia. Bola som veľmi milo prekvapená, akou hravou formou to Lucka poňala, žiadne strojené pózy, chlapci sa proste hrali, užívali si to a pritom vznikli nádherné autentické fotky, za ktoré som neskutočne vďačná. Určite si to ešte zopakujeme, vrelo odporúčam.


mamička Danka