Referencie brandingové fotenie a life style portrét

Brandingové fotenie bolo pre mňa úplne novou skúsenosťou a preto veľmi oceňujem, ako sa Lucke podarilo previesť ma ňou takým starostlivým a pozorným prístupom. Cítila som sa pri nej veľmi prirodzene, páčilo sa mi, ako uvažovala nad každým momentom, ktorý mal byť zachytený na fotografii a potešila ma aj jej kreativita a odvaha, ktorú preukázala pri nápadoch, ako možno zachytiť moje autentické ja. Lucka, ďakujem Ti veľmi pekne a teším sa na ďalšie fotenie s Tebou. 😌🙏


Barbora

Koučka

Brandingové fotenie u Lucky som absolvovala ešte minulé leto. Celý proces bol veľmi príjemný. Oceňujem Luckinu prípravu na deň fotenia, kedy sme vopred všetko spoločne prebrali, Lucka dala aj tipy ako a čo si pripraviť, načo sa zamerať, aké farby dobre vyniknú na fotkách a pomohla mi s výberom oblečenia. Deň fotenia bol skvelý, cítila som sa prirodzene a uvoľnene aj napriek tomu, že môj vtedy polročný syn bol chorý a ja utrápená s ním. Lucka skrátka vie navodiť príjemnú atmosféru, kde vynikne vaša krása a autenticita. Vrelo odporúčam :) .

Lucia 

Koučka

Fotenie s Luckou môžem len vrelo odporučiť. Lucka je perfektná vo svojej práci, a najviac si cením jej profesionalitu, šikovnosť, ochotu a schopnosť vytvoriť taku atmosféru v ktorej sa cítim dobre a ktorá umožňuje vystihnúť na fotkách "to moje". Od začiatku som vedela, že to bude super ale osobné stretnutie, samotné fotenie a výsledok ma v tom naisto presvedčili:) 


Viky 

Perfektná práca od Lucky, je veľmi diplomatická, taktná, má nevšedné estetické videnie a súkromné školenie indoor v nie najľahších podmienkach zvládla bravúrne, takže aj ja aj klientka má perfektné profilové fotky pre sociálne siete, web a emailing- sú to momentky, ktoré vyjadrujú atmosféru. 5 star a rezervujte si fotenie s Luci už dnes.


Tami