ŽENSKÉ KRUHY - ROZŽIAR SVOJU TVÁR S MIRKOU ČURILLA

06.04.2024

"Ľudská tvár je pre mňa ako otvorená kniha. Dokážem z nej prečítať aktuálne emócie alebo aj tie, ktoré sa snažíme skrývať. Vďaka tvárovej joge sa mi otvárajú dvere ku klenotom ľudskej duše." Mirka Čurilla 

 Takto začnem tento článok. Doplním, že za seba presne viem kedy Mirka číta. 

A skutočne číta ako keby mám tvár ako otvorenú knihu. Študuje, skúma, ale to hlavné je, že to nikdy nie je nasilu a nie je v tom hodnotenie, či odsudzovanie. Aj preto som si Mirku tak obľúbila. Jej energia a čisté úmysly so skutočným záujmom sú skutočný magnet.

 
Mirke som položila zopár otázok. Odpovede si prečítate s úplnou ľahkosťou.
Poďme nato :)

 
1. Prečo spájaš tvárovú jogu so psychosomatikou?
Pretože to inak neviem, keďže vidím súvislosti. Som prirodzene analytická, hoc sa snažím život neanalyzovať a žiť v ľahkosti. Čo sa mi aj darí, no analýzy a diagnostika je môj prirodzený talent. Do pár minút rozhovoru viem, čo človeka trápi a aká je príčina. Preto ak sa nejaká žienka trápi s vráskami ukážem jej cviky a masáže, ale aj jej ťuknem na boľačku v duši, ktorá sa tým pekne rozpustí.


2. Čo vnímaš, že je tvoje poslanie?
No v tomto som dosť napojená na zdroj. Normálne cítim, že sa potrebujem odovzdať neznámu a že mi život sám do života nosí situácie a príležitosti, kde objavujem svoje dary. Viem, že som schopná pomáhať ľudom vďaka tomu silnému napojeniu na zdroj. Viem, že dokážem povzbudzovať a motivovať ku kráse tváre a kráse života. A čo ďalšie je mojím poslaním, to cítim, že sa mi ešte ukáže po ceste životom ďalej.

 
3. Prečo si sa rozhodla prijať ponuku na spoluprácu s naším teamom?

 Pretože UNIQUE sa neodmieta :)

Poznámka "redakcie": Odpoveď nebola podsunutá ani inými známymi spôsobmi posunutá Mirke do hlavy :))

4. Na čo sa na kruhoch kde budeš hosťom najviac tešíš?

Na lásku, ktorá tam už teraz je a zhmotní sa našim stretkom. Je veľmi vzácne, keď sa stretnú v dnešnej dobe ženy, ktoré si prajú pre druhú to, čo aj pre seba. Aby sa im darilo, aby boli krásne a úspešné. Bohužiaľ ženy v dnešnej dobe strašne závidia a hlodá to len ich samé. Ja viem, že v UNIQUE to je inak, je to tak ako je to prirodzené pre tvorivý život. Ženy podporujú iné ženy a tým sa samé vyživujú nádherou. Už nech sa vidíme.

No dá sa to ešte krajšie napísať? 

Ďakujeme ti Mirka a nesmierne sa tešíme na teba aj na to, ako vďaka tvojej práci odhalíš viac potenciálu krásy tela, psychiky a života u žien, ktoré budú na kruhoch už 23.4.2024 o 17:00 na Lazaretskej 24 v Bratislave.

 
Okrem Mirky sa môžete tešiť na make up od Klárky, prednášku o stylingu od Barbi a fotografiu od autorky tohto článku ;) . Samozrejme všetko doplnené o chutné občerstvenie od Nelky a darčekov, ktoré pre Vás pripravili ďalšie úžasné ženy, ktoré stoja za značkou Zeozoe a Smoo to go.

 
Prihlásiť sa môžete cez rezervačný systém bookio na linku: https://services.bookio.com/unique-byt-jedinecny/widget


Tešíme sa na Vás a na všetko čo tento kruh prinesie.

Lucia a celý Unique team