ŽENSKÉ KRUHY - AKTIVÁCIA BOHYNE

05.03.2024

26.3.2024 budú ženské kruhy opäť výnimočné. Nielen vďaka spojeniu nás žien a našich hostiek, ale aj vďaka obsahu kruhov. 

3 hodiny hýčkania a prebúdzania ženskosti, to je to čo ti vieme sľúbiť.

Užiješ si:

- vedenú meditáciu na aktivovanie svojej vnútornej Bohyne, čiže uzrenie a následne žitie svojho najvyššieho potenciálu

- kakao rituál

- aromaterapiu, pred meditáciou bude možné aplikovať si kvantový parfum z dielne @anandoham.parfems, ktorý je v kvalite certifikovanej aromaterapie

- masáž od certifikovanej terapeutky, ktorá kombinuje rôzne techniky ako napríklad: kraniosakrálnu, rozmasírovanie meridiánov a iné, ale najmä vedomý dotyk pre sprostredkovanie hlbokého uvoľnenie, upokojenie nervovej sústavy, sprítomnenia apod.

- make up na mieru od našej Unique Klárky

- profi styling od našej Unique Barbi 

- tvoju profi fotku, ktorá ti už navždy bude pripomínať tento Tvoj jedinečný transformačný zážitok.

To je program, ktorý zaručil, že ešte pred spustením rezervácie sa miesta začali obsadzovať vopred. Toto je spojenie, ktoré nás veľmi teší. Ženy sa majú podporovať a my ideme príkladom. Doba kedy sme si závideli, ohovárali je dávno preč. A nie toto nie je nový trend. To je vedomý spôsob žitia.  Podpora žien a prianie jedna druhej sú len základné hodnoty, ktoré chceme niesť a ukazovať a spoločne s Vami žiť.


Tento článok teda doplnia informácie o Romi autorky kariet Bohyne vtedy a dnes, ktorá nás oslovila do tohto krásneho projektu a Lianku, ktorá ti dopraje vedomú masáž. Článok o nás ženách, ktoré tvoria Unique pripravujem, takže sa o nás dozvieš viac, viac vecí ktoré možno nevieš. Preto odporúčam sledovať môj IG profil @lucia_tothová_ fotografka, alebo ten LinkedIn profil https://www.linkedin.com/in/luciatothova-unique/ aby ti nič neuniklo :) Alebo sa skrátka občas pozri na stránku a uvidíš :). 

Čo  prezradí sama Romi? Čítaj nižšie.

Volám sa Romana a som úplne normálna žena, tak ako aj Ty.  Tu ti prezradím môj život v skratke. 

Odkedy mi pamäť siaha - vo všetkých kolektívoch mi vždy hovorili, ze som "iná". Pamätám si na povästné motto triedy, ktorú som 9 rokov navštevovala na ZŠ: "Všetci sme iní, ale každý je iný ako Romanka."

Toto bola hláška, s ktorou moji spolužiaci radi komentovali moje názory, pohľad na svet, alebo konanie...

Chvála Bohu, necítila som sa však odsudzovaná. Bola som práve naopak, vždy obľúbená, volali ma aj slniečko. Avšak cca v mojich 28mich rokoch som bytostne pocítila, že moje vnútorné slnko už žiariť nevládze a tento stav trval až do mojich 32 rokov, kedy sa mi narodila dcérka, ktorá ma prirodzene vyliečila z úzkostí a nefunkčných, či deštrukčných programov mysle. Tým sa mi následne rozšírilo vedomie a otvorilo srdce.

Na základnej škole som odjakživa písala rôzne poviedky, scénky, pesničky, riekanky. Bol to taký náš triedny trik - používali sme ich na zabavenie učiteľky, aby sme sa neučili. Spolužiaci za mnou chodievali veľmi často so slovami: "Romi, napíš niečo!" A ja som akoby na povel písala celé A4. Boli z toho nadšení. Až raz som sa ako obvykle doma vo svojej izbe neučila a namiesto toho som si len tak, písala. Napísala som pesničku, ktorá vyšla až cca o mesiac na to. A ja som až vtedy pochopila, že tie texty nevymýšľam, ale channelujem. Respektíve, v plnej miere mi to došlo až po mojom duchovnom prezretí. A práve to bol ten kameň úrazu. Až dovtedy som si neuvedomovala svoje duchovné dary a tak išli v mojom živote do stále väčšieho zabudnutia. Až som sa v spomínaných 28mich rokoch svojho života, v dobe môjho vyhorenia, pristihla úplne odpojená od toho kto v skutočnosti som. A aj chytená do krysích závodov, ktore človeka úplne vycicajú z fyzickej aj psychickej energie a ešte k tomu v presvedčení, že je to jediný spôsob života... Dnes však neľutujem ani jediný deň a moment. Viem, že som sa neodpojila od seba nikdy. Bol to bravúrny plán mojej duše ako ešte hlbšie uzrieť a bytostne pocítiť, kto som/sme a o čom je život!! Od toho momentu žijem božský život, Bohyne, pretože si nepretržite uvedomujem životodarnú božskú energiu úplne vo všetkom - vrátane seba. 

A Romi som sa ešte opýtala  - V čom je to tajomstvo, ako v bežnom živote žiješ bohyňu?

Romi: "Neustále si uvedomujem, že všetko naokolo si tvorím sama. Že všetko je to projekcia -> dokonalý božský hologram, ktorého ja som ten projektor... A viem, že takisto každý si premieta svoj život do svojej podoby... a to mi prináša tiež veľkú úľavu. Z tohto bodu/prezrenia, už neupádam do frustrácie, prečo ten či onen má také nešťastie. A prečo sa zase toto stalo, či už mne, alebo niekomu blízkemu, alebo vo svete. Som oslobodená od spasiteľstva a snahy zachrániť ostatných a svet. A tak mám dostatočne veľa energie na "záchranu" svojho vlastného sveta, čo je vlastne to najefektívnejšie aj pre (kolektívny) svet.

Teraz si môžete prečítať čosi o Lianke, ktorá Vás prevedie vedomou masážou.

Moje meno je Linda Šúrková, som empatická a vnímavá a už ako dieťa som nachádzala silu a pozitívnu energiu v dotykoch. K masážam som sa dostala cez moje dlhodobé psychické problémy (panické ataky), kvôli ktorým som sa začala zaujímať o alternatívu a komplexne o ľudské telo ako na fyzickej, tak aj na energetickej úrovni. Absolvovala som masážne terapie, ktoré mi pomohli dostať sa z týchto problémov a otvorili mi novú cestu poznania – priviedli ma k tejto profesii. Absolvovala som rôzne školenia a kurzy a zistila som, že ma táto práca neskutočne napĺňa a je to moje poslanie pomáhať druhým ľudom. Energiu načerpávam vo voľnom čase tancovaním rómskych tancov a veľa chodím do prírody. Intenzívne sa venujem spevu, tancu, umeniu a vediem tanečné krúžky pre deti.

Absolvovala som rôzne masážne a terapeutické školenia a kurzy, aby som mohla túto prácu robiť. Bol to niekoľko mesačný kurz v masérskej škole ÓNYYX, kraniosakrálna terapia, kurz harmonizácie čakier, reflexológia a tiež školenie relaxačných masáží. Správny vedomý dotyk mi podarovala príroda ❤ a aktuálne sa tejto profesii venujem 5 rokov.


Teraz už lepšie poznáš ženy, ktoré stoja za aktiváciou tvojej bohyne. Budeš v dobrých rukách a my sa na TEBA veľmi tešíme.